Legíny feathers

Legíny feathers

2 590,00 

  • legíny s vyšším pasem
  • 78% recyklovaného polyesteru a 22% elastanu - lycra®️xtra life
  • vyrobeno v České republice
  • fotka na legínách je autorská kresba akvarelovými barvami
  • Vyrobeno v České republice
Zrušit výběr

Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Střih našich legín jsme v nové kolekci lehce upravily. Mají teď rovné sedýlko pro maximální komfort a zvýšenou zadní část sedu, abychom zamezily jejich klouzání dolů v pohybu.

Legíny ocean jsou vyrobeny z recyklovaných rybářských sítí a recyklovaných Pet lahví. Materiálem je ECONYL®  Recyklací „petek“ vznikají polyesterová vlákna. Látka z polyesteru je vhodnější pro tisk našich designů.

Design tvoří autorská kresba, o kterou se postarala akvarelovými barvami Daniela Hromadová a my jí za pomocí sublimace přenesli na látku z recyklovaných PET lahví.

Koupí výrobku podporujete očistu našich oceánů a moří. Vracíme plasty do oceánů, ale v jiné formě “ NOSÍME JE NA SOBĚ „

V případě dotazů jsme tu pro vás. Neváhejte a kontaktujte nás soulannamaya@gmail.com


JAK VYBRAT SPRÁVNOU VELIKOST - naše výrobky jsou vytvořené z látky ve složení 78% recyklovaného polyamidu/polyesteru a 22% elastanu - lycra®️ xtra life. Počítejte tak díky elastickému materiálu s určitou vůli, ale zároveň i pevností.

Soulannamaya tabula

Modelka měří 165cm. Obvykle nosí velikost XS. Na fotce má legíny velikosti XS-S. 


Udržitelnost a příroda. To jsou dva faktory, které dobrovolně necháváme mluvit do naší výroby. Tvoříme z recyklovaných materiálů a tvoříme doma v Jižních Čechách. Stále jsme si ale vědomy, že během procesu šití vzniká odpad hmotný i energetický. Chceme fungovat efektivně. Vyrábíme jen to, co bude hned k užitku a spotřebujeme k tomu jen potřebné množství jak materiálu, tak energie.

Po obdržení objednávky potřebujeme dva týdny na výrobu a doručení, kdy Vás o objednávce budeme pravidelně informovat. Aby se vám pohodlně vybíralo, najdete u jednotlivých modelů popisy a velikosti. Výměna či vrácení zboží těchto předobjednávek bude dle pravidel zákona v lhůtě 14 - ti dnů. Tato lhůta běží ode dne, kdy své balíčky převezmete.

Koupí výrobku podporujete očistu našich oceánů a moří. Vracíme plasty do oceánů, ale v jiné formě “ NOSÍME JE NA SOBĚ „

V případě dotazů jsme tu pro vás. Neváhejte a kontaktujte nás soulannamaya@gmail.com

prací symboly Soul Annamaya
usershopping-cart
0
Váš nákup
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram