Nová kolekce WATER – AIR – KARMA

WATER – AIR – KARMA – kolekce 2017 – 2018

Ten pocit, když jste u oceánu, kde fouká vítr a jsou vlny, stáváte se součástí přírody. Sjíždíte vlnu nebo se necháte unášet větrem. Letíte vzduchem, kde je ticho a máte čistou mysl. Žijete teď a tady a okamžik, který prožíváte se nedá vzít, je to zážitek na celý život. To vše je zachyceno v nové SOUL kolekci – WATER – AIR.

Letošní kolekce SOUL je nejenom na pláž a sport, ale hlavně do města. Látka z bambusu je velice příjemná, budete se cítit pohodlně, při jakékoliv činnosti. Udělali jsem změnu ve výrobě. Dovoz látek z Bali je totiž velmi složitý a nikdy není jisté, jak látka ve skutečnosti bude vypadat. Zvolili jsem tedy cestu vše vyrábět v Česku. Vyvinuli jsme úplně novou látku z bambusu s příměsí elastanu, kterou jsme ladili k dokonalosti a po mnoha měsících jsme konečně došli do finále.
Oblečení je charakteristické zadním dílem, který je delší než přední, volnými zády a celá kolekce je vzájemně propojená a souvisí spolu. Na oblečení se můžete těšit v polovině léta 2017. K dostání bude na našem eshopu a na vybraných akcích.

Novinkou jsou funkčních tílka na sport a do vody, která jsou z rychleschnoucího příjemného materiálu s UV filtrem. Můžete v nich provozovat vodní sporty (kite, wake, surf), ale klidně i běhat, jógovat, lézt po skalách, to záleží na Vás. Potisk tvoří vlastní fotografie a to kiter (Roman Chrást ) a surfař z Bali.

S novou výrobou přišlo i nové logo a to přerušený kruh – Karma. Představuje stále se opakující  cyklus, pamatuje si Vaše činy. Vše dobré i zlé se člověku vždy vrátí, proto se chovejme tak, jak chceme aby se chovali ostatní k nám. Není to jen o lidech, ale o všem živém. Kružnice karmy se točí stále dokola. Věci a životní situace se nám opakují, pokud chcete v životě změnu nebo cítíte, že nejste spokojeni, kruh přerušte, náhle se život ubere jiným směrem. Zkuste to.