Oceanhot black

Oceanhot black

2 590,00 

Plavky oceanhot jsou vyrobeny z recyklovaných rybářských sítí

78% recyklovaného polyamidu/polyesteru a 22% elastanu - lycra®️ xtra life

Dvojitý horní střih přes prsa, nehrozí průhlednost při namočení, mají UV filtr, látka je prodyšná, rychleschnoucí a nezávadná na kůži (certifikováno).

 

 

Zrušit výběr

Katalogové číslo: - Kategorie: , ,

Milujeme tento střih. Je maximálně pohodlný, sexy a zároveň funkční. Šňůrku na zádech stáhnete podle své potřeby pevnosti. 

Plavky oceanhot jsou vyrobeny z recyklovaných rybářských sítí. Materiálem je ECONYL® yarn, který obsahuje 82% recyklovaných rybářských sítí. Rybářské síťě se vyráběji z nejkvalitnějších nylonových vláken.

Dvojitý horní střih přes prsa, nehrozí průhlednost při namočení, mají UV filtr, látka je prodyšná, rychleschnoucí a nezávadná na kůži (certifikováno).

Koupí výrobku podporujete očistu našich oceánů a moří. Vracíme plasty do oceánů, ale v jiné formě “ NOSÍME JE NA SOBĚ „

V případě dotazů jsme tu pro vás. Neváhejte a kontaktujte nás soulannamaya@gmail.com


JAK VYBRAT SPRÁVNOU VELIKOST - naše výrobky jsou vytvořené z látky ve složení 78% recyklovaného polyamidu/polyesteru a 22% elastanu - lycra®️ xtra life. Počítejte tak díky elastickému materiálu s určitou vůli, ale zároveň i pevností. Při výběru podprsenky přihlédněte k velikosti vašeho košíčku.

Soulannamaya tabula

Modelka na fotografii měří 165cm. Obvykle nosí velikost XS. Na fotografii má velikost XS - S. 


Udržitelnost a příroda. To jsou dva faktory, které dobrovolně necháváme mluvit do naší výroby. Tvoříme z recyklovaných materiálů a tvoříme doma v Jižních Čechách. Stále jsme si ale vědomy, že během procesu šití vzniká odpad hmotný i energetický. Chceme fungovat efektivně. Proto spustíme novou kolekci pomocí předobjednávek. Dáme vám čas, abyste si vybrali, rozhodli se a objednali. Následně budeme mít my pevný čas, abychom objednávky doručily. 

Vyrobíme tak to, co bude hned k užitku a spotřebujeme k tomu jen potřebné množství jak materiálu, tak energie.

Objednávky budou probíhat přes náš eshop od 20.5. - 7.6.2020. Následně budeme mít tři týdny na výrobu a doručení. Aby se vám pohodlně vybíralo, najdete u jednotlivých modelů popisy a velikosti. Výměna či vrácení zboží těchto předobjednávek
bude dle pravidel zákona v lhůtě 14 - ti dnů. Tato lhůta běží ode dne, kdy své balíčky převezmete.

prací symboly Soul Annamaya
usershopping-cart
0
Váš nákup
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram