Oceansuit ocean

Oceansuit ocean

2 490,00 

Plavky oceansuit jsou vyrobeny kombinace látky z recyklovaných Pet lahví a rybářských sítí

78% recyklovaného polyamidu/polyesteru a 22% elastanu - lycra®️ xtra life

Design tvoří autorská kresba akvarelem od Daniely Hromadové

Modelka na fotografii měří 165cm. Obvykle nosí velikost S. Na fotografii má velikost M

 

Zrušit výběr

Katalogové číslo: - Kategorie: , ,

Tento náš surfový sportovní střih již dobře znáte. V nové kolekci jsme si pohrály se zády a lehce zvětšily jejich výstřih. Pořád jsou, ale tak pevné, jak byste čekaly od plavek na surf.

Plavky oceansuit jsou vyrobeny z recyklovaných rybářských sítí a recyklovaných Pet lahví (ECONYL® yarn), který obsahuje 82% recyklovaných recyklovaných sítí a Pet lahví. Recyklací „petek“ vznikají polyesterová vlákna. Látka z polyesteru je vhodnější pro tisk našich designů.

Plavky mají dvojitý horní střih přes prsa, nehrozí průhlednost při namočení, mají UV filtr, látka je prodyšná, rychleschnoucí a nezávadná na kůži (certifikováno).

Design je autorská kresba, o kterou se postarala akvarelovými barvami Daniela Hromadová a my jí za pomocí sublimace přenesli na látku z recyklovaných PET lahví.

Koupí výrobku podporujete očistu našich oceánů a moří. Vracíme plasty do oceánů, ale v jiné formě “ NOSÍME JE NA SOBĚ „

V případě dotazů jsme tu pro vás. Neváhejte a kontaktujte nás soulannamaya@gmail.com


JAK VYBRAT SPRÁVNOU VELIKOST - naše výrobky jsou vytvořené z látky ve složení 78% recyklovaného polyamidu/polyesteru a 22% elastanu - lycra®️ xtra life. Počítejte tak díky elastickému materiálu s určitou vůli, ale zároveň i pevností. Při výběru podprsenky přihlédněte k velikosti vašeho košíčku.

Soulannamaya tabula

Modelka na fotografii měří 165cm. Obvykle nosí velikost S. Na fotografii má velikost M. 


Udržitelnost a příroda. To jsou dva faktory, které dobrovolně necháváme mluvit do naší výroby. Tvoříme z recyklovaných materiálů a tvoříme doma v Jižních Čechách. Stále jsme si ale vědomy, že během procesu šití vzniká odpad hmotný i energetický. Chceme fungovat efektivně. Vyrábíme jen to, co bude hned k užitku a spotřebujeme k tomu jen potřebné množství jak materiálu, tak energie.

Po obdržení objednávky potřebujeme dva týdny na výrobu a doručení, kdy Vás o objednávce budeme pravidelně informovat. Aby se vám pohodlně vybíralo, najdete u jednotlivých modelů popisy a velikosti. Výměna či vrácení zboží těchto předobjednávek bude dle pravidel zákona v lhůtě 14 - ti dnů. Tato lhůta běží ode dne, kdy své balíčky převezmete.

Koupí výrobku podporujete očistu našich oceánů a moří. Vracíme plasty do oceánů, ale v jiné formě “ NOSÍME JE NA SOBĚ „

V případě dotazů jsme tu pro vás. Neváhejte a kontaktujte nás soulannamaya@gmail.com

prací symboly Soul Annamaya
usershopping-cart
0
Váš nákup
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram