Yogagang pink

Yogagang pink

1 590,00 

  • Popdrsenka Yogagang, která skvěle sedí, ve spolupráci s Klárou Pokornou – limitovaná edice
  • Vyrobena z econylu. Látka z recyklovaných rybářských sítí.
  • 78% Recycled PA, 22% Elastan, UV protective (UPF 50+)
  • Vyrobeno v České republice
Zrušit výběr

Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Podprsenka Yogagang je vytvořena tak, aby držela ženské přednosti a byla pohodlná. Bude vám v ní dobře při jakémkoliv pohybu. Design je navržen ve spolupráci s Klárou Pokornou, zejména nápis na podprsence „rest in plank“ a Yogagang je označení pro její GANG.

Klára spolupořádá projekt Yoga special places, který propojuje jógu a netradiční místa v Praze, kde probíhá jógová praxe. V létě jste mohli zažít YSP v Barrandovské vile nebo na Křižíkově fontáně.

Podprsenka má dvojitý střih, nehrozí průhlednost při namočení (spocení), podprsenka má UV filtr, je prodyšná a látka je nezávadná na kůži (certifikováno), může být použito i na surfování nebo plavání, materiál je polyamid – který je vhodný, jak na plavky, tak na podprsenky. Materiálem je Econyl, který obsahuje 82% recyklovaných rybářských sítí. Rybářské síťě se vyráběji z nejkvalitnějších nylonových vláken. Nylonová vlákna používaná při výrobě sítí jsou díky svým vlastnostem vhodná pro další použití a lze z nich vyrábět kvalitní textilie. Podprsenku si můžete nakombinovat i s ostatními kousky, jako jsou legíny nebo spodní díl plavek.

Koupí výrobku podporujete očistu našich oceánů a moří.
V případě dotazů jsme tu pro vás. Neváhejte a kontaktujte nás na soulannamaya@gmail.com

prací symboly Soul Annamaya
usershopping-cart
0
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram